hero image

Blog

Informacja odnośnie zagrożenia epidemicznego

20 marca 2020 / Autor: krzysztof / Kategoria: Pozostałe

Szanowni Klienci, współpracownicy, partnerzy biznesowi!

W ostatnich dniach otrzymujemy wiele telefonów, zapytań odnośnie działania naszej firmy w kontekście zagrożenia epidemicznego ogłoszonego przez premiera w ubiegłą sobotę.

W związku z tym informujemy, że na dzień dzisiejszy wszystkie nasze projekty są realizowane zgodnie z harmonogramami. W przypadku pracowników biurowych od początku bieżącego tygodnia stosujemy się do zasady #zostanwdomu. Członkowie naszego zespołu zostali zaopatrzeni w niezbędny sprzęt i obecnie niemal wszyscy pracują z domu w modelu zdalnym. Jednocześnie zapewniamy, że nasz system informatyczny pozwala na bezproblemową i bezpieczną wymianę danych, zarówno w obrębie zespołu jak na zewnątrz firmy.

W przypadku prac terenowych na dzień dzisiejszy stosujemy się ściśle do zaleceń Ministerstwa Zdrowia w zakresie higieny i zachowania szczególnej ostrożności w kontaktach z innymi osobami. Na bieżąco koordynujemy również nasze prace z zarządcami obiektów, celem minimalizowania ryzyka zarażenia. Jeśli tylko jest taka możliwość – organizujemy pomiary poza godzinami pracy, w nocy, a także w weekendy.

Pomagają nam również nasze wypracowane przez lata autorskie rozwiązania pomiarów, opartych na systemie #mierzirysujnaobiekcie, który w zasadzie eliminuje bezpośredni kontakt międzyludzki w trakcie wykonywania pomiaru.

Mamy na uwadze, że sytuacja może z dnia na dzień ulec zmianie, jednak na tą chwilę nie widzimy wizji ani opóźnień w projektach, ani braku możliwości realizacji nowych zleceń.

Jednocześnie życzymy wszystkim dużo zdrowia i oby aktualna sytuacja w naszym kraju szybko przeminęła i była dla nas przede wszystkim dobrą nauczką na przyszłość 😊

#odpowiedzialność #solidarność #zostanwdomu


Udostępnij: