Loading...
Zapraszamy do kontaktu, nr tel.: 660 681 828, biuro@pkig.pl
Z wizytą w „Akademii Przedszkolaka” w Przypkach
08Gru

Z wizytą w „Akademii Przedszkolaka” w Przypkach

Z pewnym opóźnieniem publikujemy efekty pracy jaką wykonaliśmy na zlecenie przedszkola „Akademia Przedszkolaka” w Przypkach pod Tarczynem.

Jest to nowowybudowany obiekt, dostosowany do obecnych standardów wychowywania dzieci w wieku przedszkolnym praktycznie pod każdym względem. Właściciel „Akademii” zaś – p. Bartek to człowiek podchodzący z pasją do tego co robi, stawiający ponad wszystko dobro swoich małych „rezydentów”.

Rodziców z okolic pragnących oddać swoje pociechy w dobre ręce zapraszamy na stronę: http://www.akademia-przedszkolaka.przypki.pl/

Jako PKIG mieliśmy niezmierną przyjemność uczestniczyć w procesie promocji obiektu, a naszymi zadaniami konkretnie była budowa wycieczki panoramicznej wewnątrz przedszkola oraz wykonanie kilku zdjęć lotniczych z zewnątrz. Efekty można podziwiać poniżej. Wierzymy, że taka forma promocji pozwala bardziej docenić walory różnego rodzaju biznesów, dzięki czemu potencjalny Klient może podjąć decyzję o dalszych działaniach zdalnie, bez przysłowiowego wstawania z fotela.

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

  • Title:
  • Description:
  • Author:
  • Date/Time: